| MeowKimiii a întrebat:

Stie cineva cum se numea episodul din Naruto Shippuden in care Sakura si papusara aia batrana se lupta cu marionetele lui Sasori, dupa care el o omoara pe Sakura? Plzzzz!

4 răspunsuri:
| Michaelis a răspuns:

Nu el o omoara pe ea, Sakura pe el.

| forever13 a răspuns:

Sakura nu moare si il gasesti pe Anime Kage e printer primele episoade thinking numai stiu dar e acolo laughing

| MeowKimiii explică (pentru forever13):

Thx!

| SAMM0603 a răspuns:

Hei, nu stiu daca te mai ajuta dar acum urmaresc acel episod si am cautat pe net despre sakura si sasori din curiozitate si am gasit intrebarea ta. Daca te mai ajuta, poftim : http://anime.kage.ro/anime/naruto-shippuden/naruto-shippuden-020.php.