| deea_1397 a întrebat:

Buna!
In naruto shippuden pana la urma sakura e cu naruto sau sasuke_
sunt de abia la episodul 101
funndaa!

20 răspunsuri:
| SnicK a răspuns:

Cu Naruto... daca el e personajul principal, LOl.

| deea_1397 explică:

Va asigur ca nauto no sa fie cu hinata! a murit deja! a fost omorata de pein!
am vazut cum sakura la sfarsit la imbratisat pe naruto dar nu sunt sigura daca e cu el de aia va intreb

| deea_1397 explică:

Pai nu pot sa vad direct la sfarsit pentru ca nu este facut inca laughing de ex in momentuk asta deseneaza ep 173rolling on the floor

| kittycat_9803 a răspuns:

Va pierdeti vremea cu prostiile astea de anime`uri. parerea mea.

| coolgirl_1217 a răspuns:

Eu din cate stiu naruto va fi cu hinata. tenten cu fratele hinatei, shikamaru cu fata aceea blonda cu codite, sakura cu sasuke, iar ino cu baiatul acela rau cu coada blond...hehe chiar nu mai stiu asa stiu parca

| МŶĶÁŶ a răspuns:

Cu nimeni si sunt la 170 ca sasuke e tot de partea lu orochimaru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu nimeni. Sasuke nu va fi niciodata bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana acum a aparut 169 de episode din naruto shippuuden... si sakura e tot singura, da cred ca cu naruto in urmatoarele episode big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai da sakura moare la sfarsit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu va asigur ca sakura va veni la naruto sa ii ceara sa fie impreuna si naruto o respinge... dar pana la urma ei vor fi impreuna stiu asta de la tatal meu care e prieten foarte bun cu producatorul filmului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le-am vazut pe toate si nu vor fi impreuna inca dar hinata ii zice lui naruto ca il iubeste intr-un episod este episodul 166 de pe situl asta anime kage si sunt si in romana deci se poate mai tarziu sa fie naruto cu hinata! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fetelor, pe desene animate in romana, acolo iti da toate episoadele naruto traduse si apare in fiecare joi cate un episod nou si nu va mai imaginati voi cu cine vreti sa fie SAKURA mai bine asteptam sa se termine shippuden si apoi sa vb despre alegerea facuta de producator cu care se va mozoli SAKURA! ASTA-I PAREREA MEA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai visati asa... Urmeaza a 3-a serie cand naruto e hokage [ Stati calmi ca nu va aparea in viitorul apropiat] deci: 1.hinata nu moare. 2. Sakura inca il iubeste pe Sasuke 3.Sakura i'a spus lu naru ca il iubeste ca sa nu il mai caute pe Sasuke dar cat de incuiat la minte e naru si'a dat seama 4. Nu vo exista cupluri in naruto shippuden vreodata! poate doar sa arate ca au facut copii dar ma indoiesc.

| MaeRiAh a răspuns:

Cool girl nu ai deloc dreptaate naruto cu sakura kk ten ten va fi cu neji da shikamaru cu temari sasuke nu va fi cu sakura si nicihinata cu naruto dar in nici un caz ino nu va fi ino cu daidara. a da naruto nu va fi chiar cu sakura dar sakura ii cam face ochi dulci am vazut

| diadiana2604 a răspuns:

Deci naruto ramane cu hinata, sakura cu sasuke (il va aduce naruto inapoi in sat in naruto shippude), neji moare, shikamaru cu temari, ino cu sa-i (apare pe la ep 30 in shippuden), kiba cu tamaki (apare in shippuden si ea), tenten nu se stie lee ori shino, gaara cu o fata din satul nisipului matsuri si cam atat

| Roxa_9890 a răspuns:

Deea,Hinata nu moare! și sunt sigura ca daca ai vazut episodul esti convinsa ca nu a murit, asa ca nu mai prosti lumea pe aici...

| Sira a răspuns:

Cu nimeni ...hinata ii spune lui naru ca este super indragostita de el dar nu se stie am vazut niste segvente din naruto si am aflat ca sasuke nu va fi bun va ataca satul si de asemenea pe orici va incrca sa il protejeze la sfarsit l-am vazut luptand cu sakura

| deidara10 a răspuns:

Inca nu se stie daca va fi naruto cu sakura

| mikcy_8152 a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa vezi desenul animat pana la capat. o sa fie mai interesant sa descoperi singura decat daca iti spune cineva. si eu mai urmaresc desenele astea si cred ca este mai palpitant sa descoperi singura raspunsulwinking

| andreea122 a răspuns:

Pai si eu stiu ca sakura va fi cu naruto pentru ca in naruto shippuuden naruto e eroul si va deveni hokaghe cu siguranta si nu o sa il aduca inapoi eu asta am vazut...ino va fi cu deidara, shikamaru cu temari, tenten cu neji si o sa ajunga o data la un episod cand sasuke cu naruto o sa se lupte pentru dragostea sakurei