| MadutzaDiana64 a întrebat:

Cine stie daca in naruto shippuden Sakura se va saruta cu Naruto? Si in ce episod?

5 răspunsuri:
| star4all a răspuns:

Asta nu se va intampla. Am citit manga si nu am vazut o singura ipostaza de genu laughing

| oOoKimikochanOoO a răspuns:

Pai eu am ajuns deja pe la episodul 290 si nimic...

| Madutza_5877 a răspuns:

Am auzit ca se vor saruta, cum observi si tu in imaginea ta pare tare real

| madalina_9641 a răspuns:

DA...asa am auzit si eu, ca in episodul 247 sau ceva de genu,sper, dar pana atunci o sa ajungem sa ciocnim ouale de paste, ma intelegi? pentru ca nu apare decat un episod pe sapt.Pa,sper ca te-am ajutat! pup:*

| Mady1308 a răspuns (pentru madalina_9641):

Din cite am vazut eu in desenele cu naruto in episodul 247 el nu se va saruta cu sakura