| valentinamarinamary a întrebat:

Va mai amintiti serialul fetele marinarului? Imi puteti da si mie ultimul episod ..ca nu-l mai gasesc!big grin Va rog!

5 răspunsuri:
| ilcmty a răspuns:

Scuze dar nici eu nu am vazut ultimul episod si tot incerc sa il caut dar...nici macr secvente nu prea mai sunt din serial...sad

| valentinamarinamary explică (pentru ilcmty):

Eu l-am vazut dar voiam sa il revad big grin ori cum nu se termina pre frumos fata blonda iris moare si dupa cele 3 fete se duc la el si ii spun :ai pierdut una? Nu dispera! Mai ai inca trei! SI asa s-a terminat!

| ilcmty a răspuns (pentru valentinamarinamary):

Merci pacat de Iris sad