| Gynu a întrebat:

Va rog dati-mi ceva anime fain gen naruto..inafara de:One Pice,Naruto,FayriTail,Vampire knight, Helssing.

Răspuns Câştigător
| Primo a răspuns:

Bleach ( e tare la inceput nu pare cine stie ce dar crede-ma merita vazut ), Rosario+Vampire ( e dragut si amuzant daca te plictisesti merge vazut ), Kuroshitsuji ( e smecher cu siguranta merita vazut ). Sper ca te-am ajutat :D... O si sper ca ai vazut hellsing ultimate da? http://anime.kage.ro/ aici le poti viziona :D

2 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Iti recomand Lovely Complex love struck.

| Gynu explică:

Un site.