| BadPikaPika a întrebat:

Vreau niste filme horror foarte horror! Adica am vazut multe filme horror,dar mai vreau si nu stiu ce film,asa ca atunci cand imi dati filme horror, vreau sa-mi spuneti si despre ce e vorba in film!

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
The others
Hide and seek
Mirrors
Haunting in Conneticout
Room 1408
Dead silence
Insidious (1, 2)
Evil dead
The uninvited.

| OnuOnulică a răspuns:

Drag Me To Hell (2009)
The Others (2001)
Insidios 1 și 2

| Sn4k3 a răspuns:

Evil Dead
The Exorcism of Emily Rose
The Exorcism of Molly Hartley
The Vatican Tapes
Room 1408
Insanitarium
Demonic
Ouija. Vizionare placuta! Descrierile le gasesti pe internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme horro pe alease le poti gasi aici :

http://f-hd.net/filme/horror/

| metalhead999 a răspuns:

As above, so below
http://www.imdb.com/title/tt2870612/?ref_=nv_sr_1
Din punctul meu de vedere, este un film foarte bun. Iti sugerez sa il vezi.

| lulu03 a răspuns:

Jessabelle ( e despre o tipa care sufera un accident si ramane in carucior cu rotile, se retrage la casa mamei ei, si de atunci incepe sa vada ...ciudatenii...e mai mult psihologic dar mie mi-a placut)
3)The ring 1 ( un fel de The Grudge,
O caseta video ii sperie pe oamenii unui oras de pe coasta de vest. Caseta contine o serie de imagini ciudate si tulburatoare si, dupa ce le vizioneaza, multi oameni primesc un telefon necunoscut...)
drag me to hell( e vorba de o baba care pune un blestem pe Christine, care, peste 3 zile dupa ce a fost pus, o va arunca in fundul iadului.Baba moare mai pe la inceput, dar o bantuie pe Christine pe tot parcursu filmului)
The mirrors1, 2 ( dupa mine 1 e mult mai tare... o cladire dezafectata in care,, oglinzile isi fac de cap'' si un paznic de acolo iincearca sa rezolve acest blestem.mai multe nu pot sa spun ca stric surpriza...

- the human centipede( un doctor nebun face o operatie pe 3 tineri si ii leaga intre ei ca sa faca un miriapod, fiind o obsesie de-a lui)
Ar mai fi si :
-Saw
-Silent Hill
-Elm Street
-black Christmas
-the possesion
-insidiours
(numai stau sa descriu, probabil le sti). Cred ca nu prea ai inteles prea multe (nu prea stiu sa le descriu) dar, hei, am incercat sa dau un raspuns cat se poate de scurt (filmele horror fac parte din mine) :3

| ancapopa780 a răspuns:

Wrong turn e..desi este destul de violent, capteaza atentia excelent..the grudge, te sperie poate mai tare, dar macar nu este atat de multa violenta fizica; shutter(putin de tot psihologic); one missed call; the strangers(captivant, impresionant prin faptul ca prezinta o poveste reala, si este ceva ce se poate intampla oricui oriunde)