| Miihaelaaa a întrebat:

vreau si eu niste seriale coreene frumoase. Funda+ vot

Răspuns Câştigător
| YoonJoo a răspuns:

I love Lee Tae Ri
City Hunter
Boys Over Flower
You're beautiful
To the beautiful you
Panda si ariciul
Personal Taste
My lovely Sam Soon
Marry me, Mary
The Gratest Love
Vecinul meu de bani gata
Protect the boss
Alice in luxosul Gangnam
Regina In Hyeon
Lie to me
King 2 harts
My girlfriend is a gumiho
Rooftop prince
Ploaie de iubire
Nice guy
I do I do
Printesa mea
Printesa procuror
Gradina secreta
Coffe House
Casa plina 2
Mostenire cu noroc
Heartsrings(Acordurile iubirii)
Devil Beside You(e taiwanez dar e suuuper mistoo)

Sper ca te-am ajutat big grin!

| Miihaelaaa explică (pentru YoonJoo):

Rooftop prince poti sa-mi spui terog cum se termina. De mult doresc sa-l privesc dar tot il amîn deoarece am citit ca se termina nu prea bine. Mersi!

| YoonJoo a răspuns (pentru Miihaelaaa):

Rooftop prince din cate am inteles eu, el(cel din trecut) s-a intors in timpul lui, dar Park Ha l-a intalnit pe "copia" lui intr-un parc.De fapt ea si "copia" trebuiau sa fie impreuna de la inceput, dar a intervenit Tae Moo.

| YoonJoo a răspuns (pentru Miihaelaaa):

Rooftop prince din cate am inteles eu, el(cel din trecut) s-a intors in timpul lui, dar Park Ha l-a intalnit pe "copia" lui intr-un parc.De fapt ea si "copia" trebuiau sa fie impreuna de la inceput, dar a intervenit Tae Moo.Eu zic ca merita sa-l vezi deoarece este amuzant big grin

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut big grin Stiu un serial, care cred ca e corean big grin Se numeste Luna imbratiseaza Soarele laughing Sau invers tongue Dar cred ca e cu "Luna" Inainte tongue Si mai stiu unul, care tot cred ca nu e corean, care se numeste Dragoste si Pedeapsa happy. Sper sa iti fie de folos happy Bye wave.

| ONElena11 a răspuns:

City Hunter, Boys over flower

| サクラ a răspuns:

Warrior Baek Dond-soo, Secrete de la palat, Faith, Dream high 1 si 2, City hunter, 49 days, Legenda sabiei fara umbra(este film, dar e super)Giuvaerul palatului, Kim Su-ro

| AnnaAnne2000 a răspuns:

Healer
Blood
Bride Of The Century
Shining Inheritace
Secret Angel
Vampire's Flowers
Angel'n' Devil
Sunt foarte frumoase. Vizioneazale sigur o sa-ti placa...