| Slowburn a întrebat:

Hey, va rog dati-mi o lista de filme despre calatoritul in timp, unul mai nou, dupa anul 2000 big grin Mi-a placut The Traveler's Wife, stiti vreun film asemanator? Vreau filme la care v-ati uitat si care v-au placut, nu luate de pe net happy Multumesc cu funda! big grin

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

If Only (2004),13 Going On 30 (2004),Source Code (2011),Rubinrot (2013),Saphirblau (2014),I'll Follow You Down (2014),The Cobbler (2014),Project Almanac (2015),Parallels (2015)

1 răspuns:
| pilaf a răspuns:

Îți recomand Pleasantville. Deși nu este făcut după 2000, este foarte interesant. Ar mai fi Project Almanac și seria Les Visiteurs (cu Jean Reno).