| cristi1000 a întrebat:

Care stiti filme cu calatoritul in timp (trecut de preferat)nu vreau sa fie cu monstrii aliens etc happy cu oameni simpli care au descoperit cum sa se intoarca in timp sau sa mearga in viitor, dar fara filme de **** cu monstrii extraterestrii etc.

Răspuns Câştigător
| noisolpXekuNemertXe a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-calatorii-in-timp/

Mie mi-a plăcut cel mai mult Back to the future.
Dacă ai GTA SA există și un mod de călătorii în timp:-privește-http://www.youtube.com/watch?v=fwgbxDQ47QY
SPER CĂ TE-AM AJUTAT.

1 răspuns:
| Leocerba a răspuns:

Cred ca din lista primita de dumneata, o mica gramajoara o formeaza totusi filmele de ***** dar 2 lipsesc, unu vechi si unu nou, ambele ar trebui vazute totusi, cand vine vorba despre a traversa timpul: Somewhere in Time si Looper.
Ma rog, sunt mai multe de vazut, dar astea 2 sunt pe cat de diferite pe atat de lipsite de stropșituri.