| BloodyChocolate16 a întrebat:

Hey:*

Vreau si eu niste filme (pe care le vreti voi)

Fundaaa:*

5 răspunsuri:
| Elena_9064 a răspuns:

Buna. Dupa parerea mea cel mai frumos film este Anjaana Anjaani.

| Alexalice10 a răspuns:

Niște nume de filme?

| Millanteria a răspuns:

Uite un film reusit(daca nu, chiar perfect): Salt --> personajul principal este Angelina Jolie.

| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Piratii din caraibe; Fast and furious; Transformers

| Melinik a răspuns:

Uita-te si u la filme noi k astea de la raspunsuri nu sunt asa interesante. Hachiko... las-o incolo de trebuie, ala e de copii uita-te la Setup (actiune), Due Date(comedie) si intra si u pe file list... gasesti acolo mii de filme frumoase daca vrei seriale uita-te la Supernatural(actiune) Two man and a half (comedie) Alphas(e actiune cu oamenii cu super puteri merita vazut)