| DeejayAlbinutsa a întrebat:

Hey, vreau si eu niste recomandari pentru filme de GROAZA! Deci va rog frumos, fara porcarii! Vreau un film care sa nu ma lase sa dorm, sa am cosmaruri >etc...Deci,:" Spuneti'mi unul! Sau mai multewhistling

13 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Ghost Machine

| PrincessConsuela a răspuns:

1missed call

| momo a răspuns:

Mie mi-a placut (ca sa zic asa laughing) The Grudge 2. Mi-l recomandase cineva. Si Carantina a fost super.

| eek a răspuns:

Devil's diary

| personaljesus a răspuns:

Alone ( 2007) si phantasmagoria: the visions of lewis carroll ( 2010)

| Ðangelo a răspuns:

The Thing,Pandorum,Silent Hill, Signs, The fourth cand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand The mirrors.love struck.
Este cel mai cunoscutbatting eyelashes

| Catti a răspuns:

Exorcizarea lui Emily Rose...:-ss...vizionare placutabatting eyelashes

| RamyF a răspuns:

Boogeyman 3big grin The Grudge, Mirrors, Autopsy, Pandorum, Saw, The Unborn, One missed call, Darkness, Drag me to hell, Phantasm, Shutter, I Lucifer, Alice, The woods, S. N. U. B, Let me in.:Xvizionare placutahappy:X

| gucy a răspuns:

Deci am vazut unul numit constantin super misto si inca unul shooter ie din 2008 sau 2009 ie facut de japonez rolul proncipal ie un fotogram deci ca asta n-am mai vazut film dse groaza, sau the eye

| Ruby_9452 a răspuns:

Eu iti zic mai multe.Paranormal Activity 1&2, seria Saw, Devil, seria Resident Evil, My Soul To Take, The Wolfman, Predators, Splice, The Dorm, Altitude, Black Death, The Hole, The Final, Hard Ride To Hell.

| DeejayAlbinutsa explică:

Aoleoblushing cred ca pe toate le'am vazut.sunt unele de care nu am auzit, mersi fainbig grin, vreo 2 sau 3 tot vad laughing:*:*

| Ionutelson a răspuns:

Oglinzile - gasit sub numele de mirror's in engleza.
Jeepers Creepers - se gaseste acelasi nume, numai ca are 2 parti, a 2-a este tare.
1 Missed Call - se gaseste tot acceasi denumire. Bafta!