| deutza_5781 a întrebat:

Buna dragilor!:* vreau si eu sa imi dati si mie niste nume de filme de groaza... daca stiti da sa fie de groaza nu asa ca eu sunt cum sa zic cam "imuna" la filmele de groaza nu ma sperie si vreau si eu odata un film calumea de groaza sa nu mai dorm noapte de la ellaughing va rog eu frumos aa si "Drag me to hell" l-am vizionat dejatongue:* pup multumesc Dau Funda promit:X love struck

4 răspunsuri:
| A_5617 a răspuns:

Bloody Mary

| traficanta a răspuns:

Mirrors :-ss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Exorcism of Emily Rose :X

E super filmu!

| Ioana0308 a răspuns:

Buna urmatoarele filme nu stiu daca sunt chiar asa de groaza pe mine nu ma speriat dar hai sa incerc...:
pestera:sa-ti explic pe scurt :mai demult a cazut o biserica peste niste oameni si sau infectat cu cv si sau facut monstrii si altii sau dus sa cerceteze acolo si iau mancat ...bla bla bla restul vezi u...
twailait nu e asa infricosator dar ma rogg un film cu vampiri...
23 de zile in infern un film cu morti si zombii.ma rog
sper ca te-am ajutat sper sa-mi dai fundita.pa