| deutza_5781 a întrebat:

Buna dragilor!:* vreau si eu sa imi dati si mie niste nume de filme de groaza... daca stiti da sa fie de groaza nu asa ca eu sunt cum sa zic cam "imuna" la filmele de groaza nu ma sperie si vreau si eu odata un film calumea de groaza sa nu mai dorm noapte de la ellaughing va rog eu frumos aa si "Drag me to hell" l-am vizionat dejatongue:* pup multumesc Dau Funda promit:X

3 răspunsuri:
| Teo_6515 a răspuns:

Ai aici liste intregi cu filme de groaza, pe ani. Sper sa gasesti ceva care sa-ti placa. Iar aici http://www.franksreelreviews.com/shorttakes/reelrant/ranthorror.htm zic ei cele mai infricosatoare filme de groaza ale tuturor timpurilor.

Eu ti-as recomanda The Omen. Cateva nopti sigur nu mai ai treaba cu somnul :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The grudge1-2devil

| Irina1705 a răspuns:

Saw, si eu sunt indiferenta, dar asta rupe...Sunt 6 de toate.Saw,Saw2,Saw3... numai trebuie sa te uiti la rind, ca au un subiect. Daca te uiti la prima parte imi spui daca ti-a placut, iar prima e cea mai "lejera" sa spunem.happy