| AidaAmaranta a întrebat:

Heyy! Ce mai stit despre TrueBlood? ceva sezon nou? Multumesc!

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Dupa cum spun cei de pe imdb in 12 iunie va incepe sezonul 4
http://www.imdb.com/title/tt0844441/episodes#season-4

2 răspunsuri:
| elena a răspuns:

True Blood (Sange adevarat) este un serial american, care a avut premiera in septembrie 2008. Serialul a fost creat de Alan Ball, bazandu-se pe seria romanelor The Southern Vampire Mysteries (Viata langa un vampir) de Charlaine Harris.

True Blood

Seria se invarte in jurul lui Sookie Stackhouse, o chelnerita telepatica care locuieste in oraselul Bon Temps. Au trecut 2 ani de cand in Louisiana, s-a inventat un sange sintetic numit Sange adevarat, care permite vampirilor, sa iasa din sicrie si sa se faca cunoscuti lumii. Vampirii au ajuns, sa se lupte pentru putere si egalitate in timp ce asociatiile anti-vampiri prind putere. Lumea lui Sookie se schimba, atunci cand ea se indragosteste de un vampir de 173 de ani:Bill Compton.

| AidaAmaranta explică:

Eu intrebam daca apare sezon nou. sezonul 4