| DyannaDya a întrebat:

Heyy TPU! Imi puteti spune cateva filme gen Twilight? In afara de twilight si vampire diares? Sau filme cu adolescenti? Multumeesc! Fuunda!

4 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

The Lost Boys (1987), The Craft (1996), Interview With the Vampire (1994), The Covenant (2006), The Company of Wolves (1984).
Vizionare plăcută!

| lorelay19 a răspuns:

Iti spun un lucru chiar daca s-ar putea sa stii, pe 18 noiembrie o sa apara si pe DVD si in cinema si online twilight partea a 4-a :breaking dawn

| fericitaaaa a răspuns:

The secret circle love struck

| allmiss a răspuns:

True Blood :*