| DyannaDya a întrebat:

Heyy TPU! In ce filme mai joaca Bridgit Mendler in afara de Lemonade Mouth?
Multumeesc! Fuunda!

8 răspunsuri:
| KimmyNaNa a răspuns:

Alice Upside Down Pamela Jones
The Clique Kristen Gregory
Labor Pains Emma Clayhill
Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel Becca Kingston
Beverly Hills Chihuahua 2 Appoline
Arrietty Arrietty
Good Luck Charlie: The Movie Teddy Duncan
Wizards of Waverly Place Juliet van Heusen
Good Luck Charlie Teddy Duncan

| lumeamea a răspuns:

1. Good Luck Charlie: The Movie (2011) (in productie)... Teddy Duncan
2. Lemonade Mouth (2011)... Olivia
3. Beverly Hills Chihuahua 2 - Chihuahua de Beverly Hills 2 (2011)... Appoline
4. Kari-gurashi no Arietti (2010)... Arrietty (voice: English version)
5. Good Luck Charlie (Serial TV) (2010)... Teddy Duncan
6. Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel (2009)... Becca
7. Labor Pains - Munca-i un travaliu (2009)... Emma Clayhill
8. Jonas (Serial TV) (2009)... Penny
9. The Clique (2008)... Kristen Gregory
10. Alice Upside Down (2007)... Pamela
11. Wizards of Waverly Place (Serial TV) (2007)... Juliet Van Heusen / Juliet Van Husen
12. The Legend of Buddha (2004)...
13. General Hospital (Serial TV) (1963)... Lulu's Dream Daughter

| andra97 a răspuns:

Good luck Charlie [bafta charlie]
si a jucat cand era saptamana aceea cu vedete pe disney channel atunci a jucat in magicienii din waverly placehappy

| MissDelevingne a răspuns:

Joaca in filme destul de interesantehappy

2007 Alice Upside Down =Pamela Jones 2008 The Clique Kristen Gregory Main role 2009 Labor Pains =Emma Clayhill Main role,
2009 Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel Becca Kingston
2011 Beverly Hills Chihuahua 2 Appoline
2011 Lemonade Mouth Olivia White Lead role, Disney Channel Original Movie
2011 Arrietty Arrietty Lead role, 2011 Good Luck Charlie: The Movie Teddy Duncan

si de ex the clique e un film extraordinar! il gasesti cu subtitrae e ff fain fara intreruperi daca dai pay apoi stop si lasi 5 min apoi...vizionezilove struck
Succes

| Katherine20 a răspuns:

Bafta Charlie, Magicienii din Waverly Place, Jonas, the clique, alvina, Labor Pains, he Legend of Buddha, Alice Upside Down, Baverly Hils, The Secret World of Arrietty, general hospital, So random, disney friends for change, house, Extreme Makeover: Home Edition, prank stars, labor pains, bafta charlie filmul de Craciun si cam atat! funda? puppy dog eyes

| lunathemoon a răspuns:

A jucat in Bafta Charlie

| Nobody_9820 a răspuns:

A mai jucat in filmul,, Gasca".