| Sabiiiii a întrebat:

Heyyy! Cred ca e a 15a oara cand pun intr asta dar NP rolling on the floor Decii. am vazut mai demult un film pe protv. cu un tip care era "arestat la domiciliu" ptcaa i-a dat un pumn profului de spaniola... Sii. neavand ce face. incepe sa-si urmareasca vecinii... avea. montate camere de filmat. ma rog etc. Sii dupa un timp descopera ca uunu dintre vecini e criminal in serie etc etc, de aici e ACTION rolling on the floor Stie cineva cum se cheama filmu'? Mersiic.

Răspuns Câştigător
| IceCreamDoll a răspuns:

Stiu doar ca actorul principal a jucat si in Transformers. In rest mai cauta si tu happy.

4 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Filmul se numeşte Disturbia(Suspiciunea)

| Азбука a răspuns:

Decii, si, uunu, mersiic - alt analfabet... in serie! laughing

| Sabiiiii explică:

Mersii mult :*

| Sabiiiii explică:

@Азбука -> analfabeta scumpule :*

siiii stai calm ca stiu ca se scrie "si" oh go on dar in caz ca nu ai auzit de anuminte efecte in conversatie. mai documenteaza-te :* daca pui mai multe litere la un anumit cuvant nu inseamna ca esti analfabet ci ca vrei sa dai alt ton acelui cuvant. de exemplu "suuuuuuuuuperrr" love struck asa ca mai citeste si tu scumpule. Si in ce priveste "mersiiic" asa spun eu in joaca :* o zi buna, xoxo.