| MirceaDan a întrebat:

am o intrebare cam ciudata. In toaletele publice (ma refer la cele din mall-uri) sunt montate camere de filmat?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prin lege, nu este voie sa se monteze asa ceva. Incalcarea intimitatii. Ai umblat cu Manuela prin Mall?

| Catrice a răspuns:

Sunt camere, dar nu le vede nimeni ca în secret, sunt unii care urmăresc ce fac fetele când merg în grup la baie și se excitant rău.

| Plato a răspuns:

Nu e voie sa fie.

| devilshelp a răspuns:

Nu sunt. Poate doar in partea unde te speli pe maini, dar la wc nu ar trebui cel putin. Poti sa cercetezi incaperea daca ti-e frica sa nu te vada cineva cand te usurezi laughing

| BrianSpilner a răspuns:

Ti-ai dat laba si ti frica ca te-a vazut cineva?