| darkman47 a întrebat:

Hi, am niste filme in engleza/franceza si nu stiu...
exista vreun program pentru a subtitra in romana (automat)
Daca exista dati-mi niste link-uri
Daca e vreunul folositor dau FUNDAwinking
Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

1. Nu exista nici un program sa traduca automat, dar exista bs player care iti cauta subtitrarea aautomat

| darkman47 explică (pentru MeConstantine):

Cum se procedeaza? cu BS player? ca sa imi caute subtitrarea automat?

| Alinw1 a răspuns (pentru darkman47):

Intri în program, apeşi click dreapta, subtitle, check for subtitle online, all. Apoi alegi limba ro-rum, nu mai ştiu exact, şi donwlonad.

| MeConstantine a răspuns (pentru darkman47):

Cum zicea si colegul Alinw1 se da click dreapta apoi subtitrari, apoi cauta subtitrari online si iti apare cu limba happy poti selecta ce limba doresti, chiar si engleza daca nu gasesti in romana

6 răspunsuri:
| Alinw1 a răspuns:

BSPlayer, îţi găseşte automat, tu doar trebuie să descarci.

| darkman47 explică (pentru Alinw1):

Ce filmul?

| darkman47 explică (pentru Alinw1):

Cum se procedeaza? cu BS player?