| YoAnNa a întrebat:

Hi! Care sunt cele mai bune comedii? Adica la care chiar sa razi. Mersi :*

27 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

The Hangover. E super tare filmul.happy

| Black_Cherry a răspuns:

Norbit big grin

| HBK a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui dar iti pot recomanda cateva care mi-au placut mie:Boat Trip, Road Trip, Harold and Kumar, Miss March, O noapte la Roxburywinking

| rebekka11 a răspuns:

Sidney white am ras de ma durea burta la acest film

| Ana-Maria94 a răspuns:

American Pie:X Fratia Beta:X

| RikkyApril a răspuns:

Difera ce iti place si dupa parerea mea comediile bune se catalogheaza si dupa actorii din ele

Daca iti place Jim Carrey
- Dumnezeu pentru o zi
- Ace Ventura Detectivul de animale si un nebun in Africa
-Eu cu mine...si Irene
-Yes Man: Un cuvant poate schimba totul
-Mincinosul mincinosilor
-Masca

Will Smith - Bad Boys
- Barbati in negru
-Hitch
Chris Tucker si Jackie Chan in RUSH HOUR
Eddie Murphy, care mie mi se pare un geniu al comediei:
-Norbit
-The Nutty Professor
-Nutty Professor II: The Klumps
-The Haunted Mansion
-Daddy Day Care

Chris Rock:
-Down on Earth
-Head of State
-Madagascar(vocea lui Marty)

Iar alte comedii la care stiu ca am ras mai sunt :
-Acasa la Coana Mare(Big Momma's House)
-American pie
-Mrs. Doubtfire

Seriale de comedie:
-Two and half a men
-Chuck
-How i met your mother
-being erica
mai sunt si altele dar nu imi vin in minte acum

Sper ca te ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baa... da` nimeni nu precizeaza " How High"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

White Chicks love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gusturile difera ca de la cer de la pamant...sa nu crezi ca daca cineva ti-a recomandat "cea mai super comedie" o sa razi la ea, depinde de tine.

Iti pot recomanda ce mi-a placut mie cu adevarat:
- little man -una din putinele filme la care am ras in mom vizionarii
- How i met your mother (serial...parerea mea e ca merita vazut... ii vei da de gust dupa primele 5-6 episoade si nu te mai saturi)
-how to lose friends and alienate people ( nu o comedie in totalitate, dar are unele faze bune)
-american pie (clasicele, nici nu se pune problema sunt comedii)
- Van wilder ( unu din ele era mai slabut, dar celelalte doua fac toti banii)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hot tub time machine e cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beerfest cel mai tare film de comedie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut f mult The animal big grin cu Rob Schneider

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norbit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 Bruce Almighti 2 Liar Liar 3 Ace Ventura 1-2 4 Dr Dolitle 5 The Mask 6 Tow And a Half Men(serial) 7 Friends(serial) 8 How To Lose a Gay in Ten Days 9 The Ugly Truth 10 Home Alone 1-2 11 Beilight (Vampirs Suck) 12 Big Mama's House 1-2 13 Rush Hour 14 Jackass 15 Senseless 16 Scary Movie 17 Ice Age 18 Hancock 19 The Bounty Hunter Si mai sunt cateva dar nu imi vin in minte acum Sper ca am fost de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat e ca How High e cea mai tare comedie ever! Cine nu a vazut filmul nu are cultura generala laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel si cel mai tare film e the goods must be crazy! mori de ras l-am vazut de 5 ori si am ras de... e super filmul. Mai ales la inceput cand niste mafioti idioti deschid usa sa il omoare pe presedinte si se intoarce usa si le raman armele blocate in usa! mori de ras!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grown up... e smecherwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avionu cu remorca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una dintre cele mai tari comedii este hot shots 1 si 2 cu charlie sheen; e mai mult o parodie dpa filmele de actiune(top gun); 10 things i hate about you este de asemnea o comedie buna(nu e genul de comedie la care sa razi cu gura pana la urechi dar e un film foarte bine realizat cu o coloana sonora de exceptie)

| campanario a răspuns:

Little man rolling on the floor super filmul.

| ElenaOtilia a răspuns:

Iti recomand din suflet comediile cu Adam Sandler sau Rob Schneider! sunt cele mai bune! Iti promit! Ex: Grown Ups, Bedtime Stories, Click(care dupa mine e chiar foarte bun), 50 First Dates, Big Daddy, Anger Management, The Hot Chick, The Animal, Eight Crazy Nights, You Don't Mess with the Zohan(si asta e mortal), Deuce Bigalow: European Gigolo, Just Go with It(asta anul asta o sa apara) Vizionare placuta! :***
Funda? laughing

Alte răspunsuri
| vladteodor97 a răspuns:

Eu ti-as recomanda super-hero.
Eu l-am privit de 4 ori si de fiecare data am ras cun gura pana la urechi

| husuandreea a răspuns:

Http://www.kissfm.ro/kisstv/gashka/735/Liviu-Nedelcu.html am nevoie de un 5...raman datoare pentru cei care ma ajuta
mersi
:*

| eugenperversu2010 a răspuns:

Don't be a menace to South Central while drinking your juice in the hood-
seria Scary movie (inafare de 4)-
Undercover Brother-
Inca un film despre adolescenti?
astea sunt un pic vechi dar bunewinking

| starsi a răspuns:

Stiu eu un film la care sa razi cu lacrimi cauta Slapu ratacit big grin

| starsi a răspuns:

Iti spun eu un film misto YoAnNa cauta slapu ratacit cea mai buna comedie :X