| NewFolder a întrebat:

ce filme vedeti? recomandati-mi si mie niste comedii bune, delea de razi la ele pana nu mai poti big grin
mersi...

Răspuns Câştigător
| girlxx21 a răspuns:

Little Man. Next Friday.Next After Friday...Harold & Kumar - Escape From Guantanamo Bay happy

12 răspunsuri:
| NewFolder explică:

Ms mult tuturor :*
:*

| NewFolder explică:

Da sunt super...
mersi:*:*:*
tari rau...le.am vazut pe toate
:*:*:*
mersi mult

| girlxx21 a răspuns:

Sa-mi spui daca ti-au placutwinking

| asya a răspuns:

Fired up! tocmai l-am vizionat!

| c0rn3l1uss a răspuns:

18 year old virginthumbs up (the best)
Who`s your daddy (xD)

| xxxnonamexxx a răspuns:

Eu iti recomand un film mai vechi cu johnny depp dar belea rau se numeste hotel particular...razi de mori...rolling on the floor

| Bianca_4346 a răspuns:

American pie e super ..crede-ma ca am rs la ora 12 noaptea singura si nu mm-am putut opri vreo 10 min..merita vazut

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Uite-te la asta e super tare! Crede-ma! Lumea se prapadea de ras la cinema: "what happens in vegas" cu Cameron Diaz

| sTeFaN. a răspuns:

Placinta Americana!

| simovacariu a răspuns:

Big stan-e cel mai tare.laughing

| AndreeA_4571 a răspuns:

Placinta americana sau acasa la coana mare! kiss

| suntroman a răspuns:

A Haunted House 1, 2
american pie