| xFaith a întrebat:

Hi.
Caut si eu 2 filme.
Deci filmul nr 1.
Era vorba despre o femeie maritata care avea un copil alaturi de sotul ei, iar la un timp si-a gasit un amant mai tanar. Apoi a aflat sotul ei si l-a omorat. imi puteti spune cum se numea? Stiu ca s-a difuzat pe prima acum cateva zile.
Siii filmul nr 2.
Era vorba despre o femeie care s-a gazat intr-un castel blestemat sau bantuit. Iar seara se intampla lucruri ciudate, auzea zgomote, si plansete de copii.
Imi puteti spune cum se numea filmul?

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

In legatura cu primul film, sunt si eu de acord ca este vorba despre Unfaithful, cu Richard Gere si Diana Lane.
Legat de al doilea film, sunt cam putine detalii; s-ar putea sa fie vorba totusi despre filmul Haunting(1999), cu Lili Taylor, Liam Neeson si Catherine Zeta - Jones. Asta este parerea mea.

1 răspuns:
| greyhound a răspuns:

1. Unfaithful
2. nu stiu