| AncaAP a întrebat:

Hi, TPU! :*
Am si eu o intrebare adresata faniilor The Vampire Diaries (cei care au citit si cartile) :
Serialul este identic cu cartile? sau este doar asa facut pe baza. mai bine zis se intampla aceleasi actiuni? happy
Funda happy

1 răspuns:
| SweetChildOAxls a răspuns:

Nu. Sunt destul de diferite chiar si in ceea ce priveste personajele si trecutul lor.
Actiunea este total diferita de cea a serialului. De exemplu, imi amintesc o scena din prima carte, cu niste caini care atacau locuitorii orasului. Sunt destul de sigura ca asta nu s-a intamplat in serial happy