| Eutueleanoivoieiele a întrebat:

Cine a citit toate cartile "The Vampire Diaries"? am sa-i pun o intrebare, bineinteles funda!

5 răspunsuri:
| andreik7 a răspuns:

Pune intrebarea repede ca trebuie sa plec

| Eutueleanoivoieiele explică (pentru andreik7):

Imi poti raspunde te rog (doar dace stii si serialul dupa carti) ce se va intampla?

| andreik7 a răspuns (pentru Eutueleanoivoieiele):

Da zi

| Eutueleanoivoieiele explică (pentru andreik7):

De la ultimul episod din sezonul 3 episodul 15... mama vampirilor originali si Finn "mor" adica dispar pur si simplu sub pamant... si intrebarea mea este daca chiar mor sau asa dorm un pic si gata? si ce se mai intampla cu mama lui bonnie? ca devine vampir. In rest ceva mai interesant cu personajele principale se intampla? Cam de astea sunt curioasa ai putea sa-mi respunzi te rog.

| Eutueleanoivoieiele explică (pentru andreik7):

Ce se intampla cu familia originala ...adica se espart cine cu cine ramane si ceva nou cu fratele lui Elena cu Taylor se surprize mai interesante apar ca eu sunt la sez.3 ep 15(ultimul) si ...curiozitatea ce o sa faca Klaus si Rebeca cu puiul de stejar alb care s-a infiripat, cum o sa mai decurga relatiile si tot ce este important te rog.