| DiiaM a întrebat:

Hi TPU! Cine stie cate sezoane sunt din TVD [The Vampire Diaries]? Si cu cine credeti ca va ramane Elena? Multumesc! Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| CryingDevil a răspuns:

Pana acun 2 dar in septembrie incepe al 3-lea...eu sper sa ramana cu Damon

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Momentan sunt 2, iar in septembrie apare al 3 lea.

| ℓυℓυ a răspuns:

Pana acum sunt aparute 2 sezoane.sincer nu stiu ce sa cred mi'as dori sa ramana cu amandoi mi'ar parea rau pentru cel care v'a ramane pe dinafara oricum.mie sincer mi'ar placea sa ramana cu damon pentru ca mi se pare mai dragut ca stefan e alt fel big grin

| cristinaraluca a răspuns:

Sunt 2 sezoane si in septembrie apare al 3 si dupa parerrea mea elena va ramane cu stefan DAK va ramane cu damon e cea mai proaste persoana\.