| Madycu a întrebat:

Heiiii cine stie cate sezoane are The Vampire Diaries si cu cine va ramane Elena? Va rog am mare nevoie Sa stiu!

Răspuns Câştigător
| AndreeaE a răspuns:

Are 7 sezoane si Damon moare iar Stefan ramane cu ea.Sunt 7 volume de carti eu le-am citit de acolo stiu, nu stiu sigur daca serialul o sa tina atat.

| Madycu explică (pentru AndreeaE):

Multumesc pentru răspunsuri

| AwakenTheMonster a răspuns (pentru AndreeaE):

Ai comparat storyline-ul serialului cu volumele, da?
Familia de originali nu există în carte, ci doar Klaus. În serial, am înţeles că-s o groază de progenituri originale.
Nu există leacul pentru vampirism în carte, apropo s. Nu-s aşa informată, că nu urmăresc decât rezumatele episoadelor.

3 răspunsuri:
| Eddys a răspuns:

Damon va ramane cu Elena big grin si are 5 sezoane!