| LolNope a întrebat:

Hi TPU! Cum pot sa pun subtitrarile la un film pe BSplayer? Adica dupa ce descarc subtitrarile toti pasii necesari.

Răspuns Câştigător
| AdiFCSB a răspuns:

Pai, dai click dreapta, apoi aleg load subtitle ( incarca subtitrarea ) si alegi fisierul dorit. Sau mai simplu bagi filmul, iei subtitrarea si o duci spre player, ca si cum ai baga o melodie in winamp. Hold and drag

2 răspunsuri:
| Bianqita a răspuns:

Pur si simplu tragi subtitrarea pe BSP, unde a pornit filmul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simple e sa tragi fisierul cu subtitrarea, peste clipul ce ruleaza in bs player