| sergiu2525 a întrebat:

Cand deschizi un film cu bsplayer, scrie sus in stanga ca `se cauta subtitrarea...`, si mereu gaseste subtitrarile bune, imi da sa aleg din vreo 20 sub, ideea e ca cea pe care o selectez o vreau ca fisier, si nu stiu unde o gasesc in pc, ca sa o pun si la tv.

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

XP:
C:\Documents and Settings\[Your Name]\Application Data\BSplayer[Pro]\cache

Vista/7:
C:\Users\[YourName]\AppData\Roaming\BSplayer\cache\

Daca nu vezi folderul AppData atunci ori activezi setarea prin care vezi foldere si fisierele ascunse(din Folder Options) ori apesi tasta Windows Logo + R (adica Start-->Run) si scrii: %AppData%\BSplayer\cache

Poti modifica de asemenea ca urmatoarele subtitrari online sa se descarce intr-un folder specificat de tine.

Deschizi Preferences in BS.Player -->Subtitles-->Online Subtitles-->mai jos vezi un textfield unde scrii locatia noua ca sa le gasesti mai usor mai tarziu...

3 răspunsuri:
| boooooring a răspuns:

La fel ca la mine. Am cautat subtitrarea cu BsPlayer, iar apoi sub. ramane in film, nu se mai sterge, apoi poti sa te uiti bine mersi la acel film pe un DVD. Funda smug?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cand iti alegi subtitrarea tu trebuie sa o selectezi pe cea care o doresti si sa alegi unde se salveaza, iar acolo trebuie sa o gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu gasec nici o subtitrare in cachecrying