| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! Diseara la 8 vin la mine cativa prieteni si am cumparat niste chips-uri suc etc si am zis sa vizionam un film dar lor nu le-am zis genul si m-am gandit eu sa ne uitam la : Insidious, The Grudge, The Ring si daca mai aveti filme horror dar care sa tresari din cele trei de sus?

Funda

P.S Mie imi plac filmele horror dar lor ne si vreau sa tresara...

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Sinister
Wrong Turn 5
Grave Encounters 2
Final Destination 5
The Descent
Martyrs
The Bay
Cabin In The Woods

| Yukimy556 a răspuns:

Daca chiar vrei sa-i speri ai putea sa încerci următoarele : "Saw","Dead Silence", "Bloody Mery", " Room 1408", "Drag me to hell"," Silent Hill " etc... Daca mai ai nevoie de idei trimite-mi un mesaj big grin