| anonim_4396 a întrebat:

La ce film v-ati speriat cel mai mult? : The Grudge?, Insidious?, The Exorcist?, Paranormal Activity?, Saw?, Mirrors?

Funda

P.S - Vreau sa vad happy Imi plac filmele horror

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Paranormal Activity este cel mai reusit neavand coloane sonore, melodii prin care sa poti anticipa cand se intampla ceva "infricosator", deci de aceea il recomand primul.
The Grudge este ok, te sperii daca nu ai experienta cu filmele horror.
Insidious nu este prea impresionant are unele momente bune insa este slabut facut.
The Exorcist varianta originala am vazut-o si este un classic al horror-ului, varianta noua nu am vazut-o si nici nu am de gand.
Saw nu are momente care sa te sperii este slasher(sange, membre, mutilari) si mai mult thriller, insa ca serie este captivant si complex.
Mirrors este ok dar nu impresionant.

| anonim_4396 explică (pentru M25M):

Deci se merita Paranormal Activity

| M25M a răspuns (pentru anonim_4396):

Da uita-te, este o serie(4 parti), daca ti-a placut primul uita-te si la al doilea. Partile 3 si 4 nu sunt ca primele, sunt mai slabute, te vei uita mai mult sa vezi ce se intampla, sa rezolvi enigma ramasa.

12 răspunsuri:
| Lolaaaaaaaaa20 a răspuns:

Saw.;-ss

| WrestlingFan01 a răspuns:

Paranormal Activities si Saw; fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să mă sperii?
Nu, eu am râs la filmele alea.
Mie mi-a plăcut Wrong Turn.
Uităte la filmul ăsta
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RFFh25DmPNU#!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da... Am vazut Paranormal Activity 1 si 2 si au fost super love struck abia astept sa vad 3 si 4 si daca is slabe sa fie captivante

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Un film vechi, fara efecte "speciale" dar cel mai infricosator pe care l-am vazut este The Shining.
Mirrors a fost ok dar nu neaparat "de speriat". The ring e un horror foarte bun.

| Nanami利 a răspuns:

Paranormal activity, saw si the grudge.Alea chiar au fost inspaimantatoare.(desi mie imi plac filmele horror).

| Nanami利 a răspuns:

Si ti recomand wrong turn, care este foarte tare.(mie mi-a placut).

| MyhaXMaya a răspuns:

The Grudge m-a speriat cel mai tare.
Este un film care merita titlul de "film horror".
Dar mi-a placut foarte mult, deoarece te tine in suspans si desi imi era frica tot ma uitam in continuare si voiam sa vad ce se intampla.
Este un film de nota 10. happy

| lefterioan a răspuns:

Sinister,Insidiuous,The Ring, Room 1408 (si eu sunt fan al filmelor horror, oricum acum nu ma mai sperii asa tare doar sa fie foarte bun).