| Helloooo a întrebat:

Hi TPU! Se merita sa ma uit la serialul " True Blood "?
Mai stiti si alte seriale de comedie drama mister supernatural orice gen dar faine
Funda

4 răspunsuri:
| Huehuehuehuehue a răspuns:

The vampire diaries, The secret circle sau Supranatural

| Narcys21 a răspuns:

Family Gui; Mr. Bean; Dexter

| SissiStefi a răspuns:

Heii! Din câte am auzit este destul de ok serialul, ai putea să te uiţi cel puţin la primele episoade ca să vezi dacă este genul tău big grin.

Alte seriale:
Teen wolf
The vampire diaries
Supernatural
Printre oameni
Ghost Whisperer
Pretty little liars (dramă)
Gossip Girl
Glee
Dexter
The Secret Circle
Merlin

| Flooryn a răspuns:

Merita! Daca vrei un serial cu o poveste bine gandita uitate la el! La inceput eram nedumerit daca sa ma uit dar dupa eram obsedat de serial. Seriale cunosc: Supernatural(horror), Gossip girl(romance, drama, merita vazut si asta!), La lumina lunii(cu vapiri)