| Iuliana096 a întrebat:

Stiti cumva daca exita o continuare la serialul Blood Ties. Daca nu mi-ati putea recomanda alte seriale faine, preferabil cu vampiri, se poate chiar si fara. Urmaresc deja The vampire diaries, True Blood, Pretty Little Liars si Lost Girl happy. Dau funda la cel mai folositor raspuns, Multumesc

Răspuns Câştigător
| thewomaninwhite a răspuns:

Nu cred ca exista stiu ca serialul este foarte vechi si pana acum n-a aparut nici o continuare deci nu cred ca sunt sanse sa mai apara de acum incolo..being human uk (prezinta viata a 3 prieteni:o fantoma, un vampir si un varcolac este foarte interesant ), the secret circle(este cu vrajitori), Doctor who(este cu un lord al timpului care calatoreste in diferite timpuri pentru a salva oamenii), supernatural(si asta e frumos dar nu am urmarit decat un sezon mi se pare cand era la tv cred ca o sa incep sa ma uit din nou la el)

0 răspunsuri:
Întrebări recente