| 4BubaNeagra a întrebat:

Hi TUP

Spuneti-mi si mie va rog niste anime-uri comedy-romance bune!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut happy Sunt cel mai mare fan al anime-urilor, ai incredere o sa ti le dau pe cele mai bune pe care le stiu tongue (Si iti zic sigur ca am vazut peste 90% din toate anime-urile existente pana acumwinking.):

Baka To Test To Shoukanjuu (Este cel mai amuzant anime pe care il stiu, si are si niste romantism)

Sword Art Online (Acesta are mai mult drama - romantism dar are si ceva amuzament laughing.)

Si in caz ca vrei ceva amuzant 10/10, dragoste 10/10 (Inainte sa intrebi, Baka To Test To Shoukanjuu are 11/10 la amuzament si 8/10 la dragoste big grin) iti propun:

Clannad
Clannad After Story (Sezonul 2)
Shuffle!

Sii ar mai fi ceva anime-uri romantism - actiune - amuzant, cum ar fi:

Ao No Exorcist
BTOOOM!

Ai incredere, sunt niste anime-uri foarte bune happy Razi cu lacrimi la fiecare episod din Baka To Test To Shoukanjuu tongue (Apropo, are 2 sezoane big grin)

Vizionare placuta, si toate cele bune!winking

2 răspunsuri:
| lorycykcl a răspuns:

Aş mai adăuga (sper sa nu mă repet):
Skip Beat!
Onegai Teacher
Peach Girl
Say I love you
Nodame cantabile (toate părţile, asta este şi musical)
Aishiteruze Baby
B Gata H Kei (asta este super tare)
Baka To Test To ShouKanjuu
Bokura ga Ita ( o sa-l adori)
Clannad (asta este mai mult romance)
Fruits Basket
Ginban Kaleidoscope
Itazura na kiss
Kodocha
Lamune
Marmalade Boy
My Wife Is A High School Girl
Nogiyaka Haruka no Himitsu
Omamori Himari
Shugo Chara
Slayer
Rec
Special A
Sper să-ţi placă

| qMiruq a răspuns:

Kaichou wa maid-sama.
Zero no tsukaima.
Lovely complex.
DN Angel.
Special A.
To Love Ru.
Nana.
Paradise Kiss.
Rosario Vampire.
Highschool DxD.
School Days.
Vampire Knight.
Shugo Chara.
Chobbits.
Trigun.[la asta radeam mereu da nu e romance big grin ]
Kyoro-chan laughing.
Si mai sunt, o gramada. Vizionare placuta! kiss