| Honeyyy a întrebat:

Hi! Vazusem nu de mult, un trailer, cu un baietel care vedea sufletul surioarei lui, care fusese de fapt avortata. El nici macar nu stia de existenta fetitei, dar i se arata mereu, pana le-a spus parintilor. Cred ca este nou filmul si bazat pe un caz real. Stie cineva despre ce film este vorba? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| NH4OH a răspuns:

Salut.
Am văzut eu un film horror interesant, foarte asemănător cu ce ai descris tu, doar că fata (majoră deja) află că i-a murit fratele ei geamăn la naștere, apoi mă-sa s-a spânzurat și frate-su o urmărea. Un demon se ascunde în diferite persoane etc.
A fost foarte interesant.
The Unborns - Misterul Gemenilor
Fundă?

| Honeyyy explică (pentru NH4OH):

L-am gasit. Heaven is for real, acesta este :*. Multumesc oricum. Ma voi uita si la filmul recomandat de tine.

1 răspuns: