| angelwithgreeneyes a întrebat:

Hii!
Am auzit ca(virgula) claire holt a jucat in the vampire diaries
(nu-s informata)

Ce personaj e?

Cati ani are thinking

De ce se zice ca a murit :-s

4 răspunsuri:
| kryss456 a răspuns:

Daaa a jucat in sezonul 3 si va juca si in sezonul 4happy personajul ei e vampire si se numeste rebekah...si nu nu a murittongue

fundita?happy

| Idc12345 a răspuns:

Da,o cheama Rebekah.Nu stiu cati ani are dar oricum e tanara.Se zice ca a murit deoarece e un vampir iar in tvd ca sa ajungi vampir trebuie sa mori
Funda?

| Dianaa0Xd a răspuns:

Era moarta pentru ca klaus fratele ei e personajul cel rau si a omoranto nu imi aduca de ce a jucat in sezonul 3 ca personajul negativ si va juca si in sezonul patru e vampirul original care nu poate doar daca tai un pom singurul pom care poate omora un original happy
acum funda?^^

| Mariiiiiiiiiiiiiia a răspuns:

Buna happy Claire Holt joaca in The Vampire Diaries, adica a jucat. A jucat in sezonul 3 si 4. Joaca in personajul Rebekahai, este vampir original. In serial are vreo 900 de ani daca nu mai mult, numai ca bine, fiind vampir, a ramas la varsta la care a devenit vampir. In realitate nu a murit. In serial a 'murit' de cateva ori, fiind unjunghiata in inima, dar o data ce acel pumnal este scos, ea reinvie. un sigur lemn o poate omora, pe ea si pe fratii ei. Funda?