| annabountii99 a întrebat:

Hii TPU

Ce parere aveti VOI despre serialul "Pariu cu Viata" (care apropo este preferatul meu). vreau argumente PRO si CONTRA va rog, cat mai multe..insa FARA jigniri, de asemenea; daca nu va place spuneti de ce, ce va deranjeaza, iar daca aveti de gand sa jigniti mai bine nu mai cititi intrebarea.OK

>---FUNDA

Răspuns Câştigător
| dutzaaa12 a răspuns:

Nu prea imi place
1.nu l-am vazut de la primul episod
2. jumatate din episod este plin de antece celalalt cu actiune
3.nu intelegnimicbig grin

| annabountii99 explică (pentru dutzaaa12):

laughing se explica de ce nu intelegi nimic..pai daca nu ai vazut tot. laughing marog, mersi ca nu ai fost rautacios/cioasa cum au fost altii, mai astept raspunsuri happy

| dutzaaa12 a răspuns (pentru annabountii99):

Sunt fata^_^.Nu mi-ai raspuns la o intrebare.Cati ani ai?

| annabountii99 explică (pentru dutzaaa12):

Mda..se vede dupa raspuns. am 13 (aproape 14 big grin)
tu?

| dutzaaa12 a răspuns (pentru annabountii99):

Eu am 11^_^

| dutzaaa12 a răspuns (pentru annabountii99):

ITI multumesc ca mi-ai facut raspunsul castigator! conteaza mult pentru mine! e primul meu raspuns castigator! multumeeeesc!

| annabountii99 explică (pentru dutzaaa12):

happy cu placere, chiar ai meritat, pentru ca nu ai raspuns rautacios, si stii ce? ti-am dat funda ca asa am vrut eu, urasc raspunsurile rautacioase si urasc si certurile din nimic..am avut si eu una din asta happy

| dutzaaa12 a răspuns (pentru annabountii99):

Sti ce? chiar esti dragutahappynu am prieteni pe net dar... poate fac o esceptiehappyvrei sa fim prietene?

| annabountii99 explică (pentru dutzaaa12):

Daa big hug scrie-mi mesaj cu id-ul tau daca vrei happy

| dutzaaa12 a răspuns (pentru annabountii99):

Scuze se supara parintii si sorahappy
dar vb prin mesaje private, ok?

| annabountii99 explică (pentru dutzaaa12):

Ok. nu e nimic happy inteleg

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La final de întrebare, ne spui " mai bine nu citiţi întrebarea ". Genial.

Am o părere foarte proastă despre acel aşa-zis " serial ". Este o încercare idioată a celor de la MediaPro de a face un serial în care să apară poveşti de iubire între tineri, după un model care a prins bine în America. Partea proastă este că sunt prea puţini actori în acel " serial ", iar cei de la MediaPro îl proclamă " cel mai tare serial " fără ca măcar vreun critic sau vreun public numeros să-şi fi exprimat punctele de vedere în legătură cu " serialul ".

Un rahat, mai pe scurt, aşa cum ne obişnuieşte MediaPro-ul de vreo câţiva ani.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Numa serial nu se poate numi.E o prostie prin care niste pustani/e incearca sa apara la TV, la fel ca banda lor, care are succes la copii de 10 ani...

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Ce parere am eu de pariu cu moartea si caca band? hmm...nimic constructiv de acel serial.