| Alchemis0 a întrebat:

Hm,oameni buni. caut un serial :
E vorba despre o fata, care primeste o cutie.In aceasta cutie sunt 4 figurine animaliere(animale) @ un urs, un sarpe, un vultur si un lup(lupul e cel mai temperamental).Ele au viata,pot vorbii. fetita invata magie, devine un fel de vrajitoare.In serial este si un personaj negativ.Serialu`a fost difuzat pe tvr1 dimineata, prin 2005-2006.dau funda si pentru indicii.

11 răspunsuri:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Îmi sta pe limba. Numele.

| JustKiddingBitch a răspuns:

Cred ca este Wendy Wu Printesa Razboinica...(wendy wu homecoming warrior)winking

| Alchemis0 explică (pentru JustKiddingBitch):

Nu este. asta e film, iar serialul meu e mai vechi, l-am vazut prin 2005-2006, dar nu stiu cand aparuse, posibil si sub 2000 happy, dar oricum mersi de intentie. Sper sa-l gasesc, chiar vreau sa-l vad cap-coada. Daca imi amintesc bine, era vorba si de o biblioteca ceva, si de o carte magica, puii mei.

| Squirtle a răspuns:

2 girls one cup

| Niiiicu a răspuns:

L-am vazut dar nu mai stiu cum se numestelaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei happy și eu am văzut serialul ăla...pe urs parcă îl chema Bruno sau ceva de genul. Super serial! Iar pe șarpe Sheila sau ceva pe-acolo.Și eu îl caut. Anunță-mă dacă l-ai găsit te rog happy

| AndyAndii a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url Asta e Sper ca te-am ajutat;) Bafta!

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns (pentru AndyAndii):

E un serial ci nu un film asa ca wendy_wu_homecoming_warrior.

| Alchemis0 explică (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

Ai dreptate, nu e wendy wu. sad sper sa-l gasesc intr-un final. Fata era la liceu cred, era si un bibliotecar ceva, si o carte magica, o profetie=poveste pentru popcorn

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns (pentru Alchemis0):

Si eu am văzut filmul atunci. Daca il găsești sa îmi zici și mie.

| Valeriu_Neagu_1989 a răspuns:

Serialul se numeste "Shoebox zoo"

Întrebări recente