| xRebecaaa a întrebat:

Hristos a inviat, TPU.
Stiti ca inainte era fenomene stranii pe Discovery. acum de ce nu mai este?! sad
Funda :*.

8 răspunsuri:
| DianaDiaa a răspuns:

Daca vrei te poti uita la vanatorii de fantome pe axn sci fi. sambata si duminica.

| Georg13 a răspuns:

Pentru ca probabil s-au terminat acele povesti, nu mai avea multa audienta...

| heyitsmaokai a răspuns:

Fiindca discovery nu mai are bani ca sa il difuzeze.

| FlorinJosani a răspuns (pentru heyitsmaokai):

Discovery nu are bani laughing

| FlorinJosani a răspuns:

Eu cred ca nu se uita multa lume la ora asa tarzie pentru ca oamenii merg sambata dimineata la servici si nu au mai avut audiaenta.

| icstasy a răspuns:

De ceva timp incoace nu au mai bagat nici un episod nou erau aceleasi, stiu si eu documentarul fiindca ma uitam parca era vineri de la 22:00 doua episoade pana la 00:00... + audienta a scazut si au inlocuit documentarul.

| xRebecaaa explică (pentru icstasy):

Da, asa e. Era de la 22:00 pana la 00:00, vinerea. Mna, pacat sad era super! :X