| AlexandraMunteanuTpU a întrebat:

Ieri, pe Diva, a fost rulat un film, era vorba despre o fata care pleaca intr-o pensiune cu iubitul ei care vrea s-o omoare si se foloseste de o legenda, era ceva gen Alice Flagg, dau funda!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

The Ghost of Alice Flagg (2016)
https://www.cinemagia.ro/filme/the-ghost-of-alice-flagg-619573/
Se va difuza în reluare, 24 Feb (12:00), 25 Feb (00:50), 27 Feb (00:00)

Mie nu mi-a plăcut filmul...

| AlexandraMunteanuTpU explică (pentru floresdemayo):

Eu vreau saa mai uit odata, nu l-am inteles... Mersi mult pentru raspuns! happy

1 răspuns: