| Kyuubiy a întrebat:

Ieri pe Prima TV pe la ora 22..parca..era un film cu doua fete gemene, roscate de vreo 10-14 ani, iar parintii lor erau"divortati" cred...in fine, una locuia cu mama, alta cu tata. Si s-au intalnit intr-un fel de tabara. dupa au facut schimb.cea care era cu tata s-a dus la mama si invers. N-am mai putut sa ma uit la film si acum sunt curioasa ce sa va intampla in continuare..doar ca nu gasesc numele filmului. Careva. vreo idee?

4 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Pe 1 la PrimaTV a fost un reality show.:

http://port.ro/.......film_page

Nu-mi dau seama daca asta cauti.

Numai bine,
Shin;)

| Kyuubiy explică (pentru Shin):

Nu, scuze, a fost un fel de film nu un reality show... oricum nu stiu sigur daca a fost Prima...

| doglady a răspuns:

Filmul se numeste Vreau sa Divortez

| Alexandra740 a răspuns:

Depinde ai vazut pana unde tatal si-a gasit prietena? deci parintii erau divortati. Pana la urma parintii nu s-au impacat ci au facut cu randul cand sa ia fiecare fata la fiecare dintre ei. Sper ca ti-am fost de ajutor!love struck