| anonim_4396 a întrebat:

Imi aduc aminte de un film cu un baiat indragostit de o fata si el purta o masca datorita unui defect sau cam asa ceva. daca stiti ce film spuneti-mi si mie cum se numeste sau dati`mi un film in genul asta...

11 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

Din ce spui tu ar putea fi si fantoma de la opera

| ANAHsneaman a răspuns:

Este un film coreean iljimae, intoarcerea lui iljimae e tot cu un baiat indragostit de o fata care purta o masca dar nu din cauza unui defect.

| Cruciuliță a răspuns:

The Dark Side of the Sun(1988)...Partea intunecata a soarelui cu Brad Pitt

| KubetiiOO a răspuns:

The Mask cu Jim Carrey

| trafikantu a răspuns:

The Mask

| Alexashadow a răspuns:

Jerusalemski sindrom

| daydreamer a răspuns:

Un film super de genul este Heartless. Este super, ti-l recomand!

| Adinaa28 a răspuns:

Edward maini de foarfece - da nu avea masca happy Bafta e tot ceva de genul. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot posibilul...The Dark Side of the Sun(1988) adica Partea intunecata a soarelui cu Brad Pitt.

| alexX143Manson a răspuns:

Filmul se numeste ''V for Vendetta'' sper ca te-am ajutat... FUNDA?:d

| Rocsanne06 a răspuns:

V de la Vendetta.