| anonim_4396 a întrebat:

Imi cer scuze daca categoria nu este buna, am o intrebare cam prosteasca...batting eyelashes
de ce pe sunphoto, majoritatea sunt copii, mai exact fete de 6-11 ani care pe profilul lor isi pun poze doar cu vedete sau fac hoteluri, reviste sau nu stiu cate prostii virtuale...nu inteleg, este un site de socializare, nu un joc, si eu am avut un cont cu poze cu mine dar dupa l-am abandonat, nu a mai avut rost, eram printre cei 2% dintre utilizatori care foloseau sunphoto-ul cum trebuie. Cealalta parte se afla iubitorii de plante si animale, majoritatea find adulti, folosint sunphoto-ul ca un site in care sa-si vanda animalele, flori si altele, nu exista astfel de site-uri specializate? vreau parerea voastra, nu vreau sa aud raspunsuri de genul "care este problema ta" sau "ce-ti pasa, este viata mea" si tot asalaughing

Răspuns Câştigător
| cosminache a răspuns:

Sunt numai copii pentru ca oamenilor mai mari nu le trebuie, si copii sunt... copii. Iubesc vedetele din desene animate.

1 răspuns:
| AnyaLyzzy a răspuns:

Acest site nu reprezinta o atractie persoane mai serioase, stiu prin ce treci si eu am vrut sa imi fac un cont pe acest site dar... stii si tu neseriozitatea este pe primul loc din pacate.Pa!