| Tymmi a întrebat:

Imi dati niste sugestii de filme, preferabil horror sau comedie, pentru a ma uita in seara asta?

Răspuns Câştigător
| Yumitsu a răspuns:

Nu demult am aflat unul "Constantine", poti sa privesti House of wax. Sunt cam vechisoare, da mie-mi plac. Ultim ul timp eu nu privesc filme ci un serial, cel mai super serial pe care-l stiu "Supernatural"

3 răspunsuri:
| Izz a răspuns:

Comedie:Meet Dave, Dr.Dolittle 4, Beauty on Duty, Mariaj de Vegas, Bona de la fortele speciale, Daddy day care, Ramona and Beezus, Doi cuscri de cosmar, Herbie masina buclucasa, Ma dau in vant dupa cumparaturi, Academia de politie 2, 3, 4, 4, 5, 6, 7 etc.
Horror:Cellular, Twilight New Moon, The Storm etc.
Sper ca te-am ajutat la filme horror nu prea am stiut

| Dragotta a răspuns:

Uita-te la seria saw iti recomand saw 6 - horor si ca o comedie Garcea si Olteni

| Dymytros a răspuns:

Scary Movie 1, 2, 3, 4 si amuzant si horror tot ce vrei... distreaza-te!