| Andreea5775 a întrebat:

Sugestii de filme de comedie, va rog.
Vreau ca in aceasta seara sa rad de nu mai pot.
Daca se poate, sa imi dati si link-ul unde il pot vedea online, cu subtitrare.

Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| StonemAlly a răspuns:

Ted e nou
Harold and Kumar toate trei.[go to the white castle, escape from guatanamo bay, a very harold and kumar christmas] Le-am vazut si recent si am ras de am muritlaughing
descarca-le ca e mult mai bine asa decat sa ti se incarce super greu si sa iti apara 1 milion de reclame:p

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Daca vrei sa razi uitate la Vacanta Mare

| teodoraandreea a răspuns:

Singur acasa

| Clouds a răspuns:

Ted (2012) sau Vampire suck(parodie dupa twiligt) am murit de ras la filmu asta. big grin