| Maddy7496 a întrebat:

Imi dati si mie o idee de un video scurt - metraj?

2 răspunsuri:
| supermarketuldefilme a răspuns:

Ce e mai banal, si totusi original decat o zi din viata ta? Alege decoruri splendite, muzica pe masura ….

| TheDreamerGirl a răspuns:

Cate idei am.
1. Ceva gen te trezesti si realizezi ca viata ta a fost doar un vis, nu ai prieeteni, agenda telefonica e goala..sau ceva de genu'
2. Te trezesti si realizezi ca esti singur pe lume. Agenda telefonica e GOALA, magazinele nu au vanzatori (ceea ce ar fi foarte tare daca te gandesti laughing ) si chestii d'astea.
3. Ceva gen S.F. cu fantome sau monstri, expeditii, aventuri...
La toate astea mai poti adauga idei si ies niste scurt-metraje de nota 10, cred eu.
Sper ca te-am ajutat happy