| crooxel a întrebat:

Imi dati, va rog, niste filme bune (fara batai sau istoric)? multumesc

Răspuns Câştigător
| dellyutzaaa123 a răspuns:

Aici gasesti ce vrei :) dar ti-as recomanda comediile :) http://www.cinemaxy.com/browse-Filme-Comedie-Online-videos-1-date.html

| crooxel explică (pentru dellyutzaaa123):

Hey, e foarte atre site'ul. merci

| dellyutzaaa123 a răspuns (pentru crooxel):

Funda ?

| crooxel explică (pentru dellyutzaaa123):

Mai asteapta un pic sa vad si celelalte site'uri (nu ar fi exclus sa iei tu funda)laughing

7 răspunsuri:
| mnopqr a răspuns:

Ia de aici;) :
http://www.radiofly.ws/filme.html
Eu zic ca sunt destul de bune si in plus au si subtitrare in romana.

| ancutza_4814 a răspuns:

A walk to remember,Apa intunecata,huckico(parca asa se scrie),Rio, Puicuta cu cocosel, Karate Kid(:X)...

| razvy92vv a răspuns:

Da ancutza a walk to remember,remember me,the last song, beastly, babylon A.D...

| cutepoison a răspuns:

Eu iti recomand filmele mele preferate...:Once upon a time in America, The Shawshank redempsion,The Godfather,Goodfellas,Leon,Heat, Donnie Darko, Finding Neverland, Scent of a woman