| anonim_4396 a întrebat:

Imi plac foarte mult mitologiile egiptene si cele grecesti, si as vrea daca se poate sa imi sugerati niste filme cu aceste subiecte

Răspuns Câştigător
| Herp a răspuns:

Iti recomand Clash Of The Titans din 2010
sunt cu creaturi mitologice cum ar fi Medussahappy

3 răspunsuri:
| ιυвιтα a răspuns:

Si mie imi plac aceste filme!
Am vazut The Mummy partea 1 si 2 e despre Egipt
Am mai vazut si filmul Agora cred ca e grecesc, nu stiu:p
Fundita?

| Bihter a răspuns:

Tha Mummy 1 si 2 le-am vazut de cand au aparut, voi verifica Angora, Queen of the Damned este foarte tare, l-am vazut acum cativa ani iar Clash of the Titans abia mi s-a tras si acum vreau sa ma uit la el, multumesc oricum

| TuchleiMihai a răspuns:

Mai putina mitologie mai mult istorie a vampirilor, incepand de la egipteni :D, merita vazut, Queen of the Damned

uite si un trailer : http://www.youtube.com/watch?v=W0xukBtLFDk

Vizionare placuta!