| Cristinaaa a întrebat:

Il plac pe un baiat, si el pe mine, dar el vrea sa ne cunoastem mai bine. Ce sugerati? fundita

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Aoleu.se poate mai bine de atat?
accepta numaidecat!
succes! :*

| foxi a răspuns:

Depinde si de varsta! Daca ai 10 ani.sex iti mai trebuie!

| Monica a răspuns:

E un inceput bun. E mai bine ca inainte sa va 'combinati' sa faceti schimb de idei. Un timp in care sa va cunoasteti mai bine.
Treptat, o sa fiti din ce in ce mai apropiati happy!
Asteapta!

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Depinde ce intelege el prin a va cunoaste mai bine...

| andreeasim1 a răspuns:

Mai bine adica la ce te referi? la sex? depinde cat de bine va cunoasteti

| BOGDAN a răspuns:

Pai cunoasteti-va

| lalala0001 a răspuns:

Hmm. thinking
Pei si tu nu iti doresti sa il cunosti mai bine?
Daca da, nu vad care este problema tongue
Daca descoperiti ca sunteti atrasi unul de celalalt si va potriviti. poate o sa fie o relatie frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A vrea sa vacunoasteti mai bine inseamna un timp in care vezi decide amandoi daca va iubiti cu adevart si daca iubit nu a veti probleme deci lasa timpul sa curga

| gaby_2978 a răspuns:

Probabil ca el nu tine la tine daca iti spune asta, dar nu vrea sa te faca sa suferi