| AlexutuDeiu a întrebat:

Credeti ca va mai aparea vreun film Harry Potter?

7 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Tot ce e posibil. Da' de filmele cu Tweety nu întreabă nimeni?no talking

| valentingb a răspuns:

Nu, scriitoarea j.k. rowlings a zis clar ca nu o sa mai scrie HP, poate o sa apara altceva de la aceeasi autoare
s-ar putea sa apara vreo continuare peste multi multi ani, asa cum a aparut the hobbit, dupa stapanul inelelor.

| IoanaBogdana a răspuns (pentru valentingb):

Doar ca "The Hobbit" a fost scris inainte trilogiei "Stapanul Inelelor".

| valentingb a răspuns (pentru IoanaBogdana):

Asta nu stiam... nici nu sunt un fan al TLOTR, voiam doar sa ii explic mai bine omului. mersi oricum

| Strawish a răspuns:

Toţi mă enervaţi cu : " Nu ţi-a fost clar? " şi chestii d-astea. straight face El voia doar să vă ceară părerea frate straight face oh go on. CE OAMENI;|!
Hmmm.Nu cred că mai apare happy Au fost multe părţi.; x Dar mi-ar plăcea =p~.

| Strawish a răspuns:

Dar trebuia să-l ajut cu ceva?batting eyelashes Chill, man! El voia doar să vă afle părerea.

| GothicTiamat a răspuns:

H.P. e deja ca un serial cate filme mai vrei sa apara? E over, s-a terminat pentru totdeauna.

Întrebări recente