| DDCC a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva seriale fantasy foarte asemănătoare cu Once Upon a Time?
Cred că este singurul serial din ultima vreme pe care chiar l-am adorat. Un serial care mi-a plăcut enorm în trecut a fost Dr Who însă nu m-a mai captivat când l-am urmărit în continuare după o vreme (nu mai știu sigur de la ce sezon m-am oprit, parcă 5 a fost ultimul, știu doar că mi-a plăcut mult personajul interpretat de David Tennant). 10th kingdom e foarte asemănător cu serialul OUAT însă l-am văzut acum mai mulți ani și mi-am pierdut interesul asupra lui. Power Rangers Mystic Force se apropie cel mai mult de OUAT, l-am văzut, l-am adorat. Dar nu și pe celelalte sezoane Power Rangers.

Am găsit ceva pe net însă mă gândeam că știți voi ceva seriale nelistate în recomandările de pe net
https://www.brit.co/once-upon-a-time-similar-shows/

Deci știți voi ceva astfel de seriale? Nu știu ce alte detalii să vă dau în afară de faptul că mi-a plăcut serialul OUAT pentru cuvintele cheie: "povești", "magie", "fantezie". Întrebați-mă voi dacă, considerați utile pentru recomandări alte detalii.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Recoamand serrialul MERLIN - un alt serial de exceptie, cu magie, basm, intriga samd.

| Na_Siimo_1999 a răspuns:

Încearcă supranatural are deja 13 sezoane și captivant happy

Întrebări recente